Přihlašování zahájeno

V rodině žít nebo to jednoduše přežít?

O čem to bude?

I v klášteře může být legrace!

Rodina je útočiště, které nám pomáhá, nebo místo, kde se dusím? Rodina mne podporuje anebo ji nesnáším? Je jednotná nebo stále v hádkách? Víkend, kdy budeme uvažovat nad smyslem rodiny, svých vztahů s rodiči, bratry a sestrami…. abychom v ní našli lépe své skutečné místo. Mám chuť odejít z rodiny a být samostatný? O co jde skutečně v mé touze po nezávislosti. Podívejme se na rodinu očima Ježíše. Poslechněme si, jak to všechno prožívají ostatní mladí.

V programu bude sport, svědectví, tanec, slavení, chvála, sdílení, přednáška, modlitba.

LETÁK

INFORMACE / DOPRAVA

Začátek v pátek v 18h, konec v neděli ve 14h. S sebou si vezmi spacák nebo si můžete na místě zakoupit povlečení, teplé oblečení, které se může roztrhat a ušpinit, boty na sport, Bibli, modlitební deník, pokud máš, hudební nástroj, na který hraješ. Autobusem č.312 ze stanice metra Bořislavka; vystupte na stanici Tuchoměřice-zámek (hned vedle kláštera), případně Tuchoměřice-obecní úřad (cca 10 minut pěšky).

FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK

Doporučený příspěvek je v rozmezí od 500 do 800 Kč / osoba / víkend. Zvýšením svého příspěvku pomůžete mladým, kteří nemohou víkend zaplatit. Nechceme, aby nedostatek financí znemožnil někomu příjezd na akci. V takovém případě se s námi spojte předem. Děkujeme. (604228814)