Rádi tě vidíme na našich stránkách,
ale ještě raději tě poznáme osobně!

Všechno, co nabízíme na těchto stránkách, má jediný cíl: zprostředkovat větší poznání Ježíše, abyste jej mohli následovat spolu s dalšími mladými lidmi…

FOTOGALERIE z posledních akcí

Buď mým svědkem! FOTOALBUM z víkendovky v prosinci 2022

Jericho 2021-22 FOTOALBUM z týdne přelomu roku

AFTERMOVIE (WELCOME TO PARADISE FESTIVAL VE FRANCII)

Aftermovie 4 festivaly 2022
Aftermovie 3. týden 2022

LÉTO 2024

SUMMER SCHOOL – 6 týdnů v Hautecombe v menší skupině složené z 10ti národností (osobní růst, duchovní doprovázení, liturgie a modlitba, společná práce a odpočinek). Běží také v létě 2023.

CHANGE MAKERS – chceš být tím prvním, který chcea působit změny v ekologii? Pokud tě tato otázka pálí, pak je tato akce pro tebe. Celý váš tým bude prožívat zvláštní program na festivalu Welcome To Paradise 26.8. – 31.8. 2023 v Portugalsku (Portimao).

AMA – máš chuť být kreativní a aktivní? Pak se zapoj do skupiny AMA (evangelizace uměním). Právě teď hledáme šikovné mladé, kteří jsou schopni přijet na festival dříve a pomoci s tancem, hudbou a dalšími věcmi. (Welcome To Paradise 26.8. – 31.8. 2023 v Portugalsku-Portimao, je třeba přijet dříve na týmovou přípravu).

OD ZÁŘÍ DO ŘÍJNA KAŽDÝ ROK

Přes rok běží v Hautecombe na 3-6 nebo 9 měsíční program pro mladé CYKLUS A anebo CYKLUS C (FR nutná). Od září potom bude otevřena 3 měsíční škola jazyků v Tigery při Paříži, která je nejen výukou francouzštiny, ale také místem duchovního růstu (konec v prosinci 2022). Tento program je vhodný i pro ty, kdo nemluví vůbec francouzsky, a tak pro ty, kdo chtějí více poznat život v komunitě Chemin Neuf.

V některém z komunitních domů můžete také zůstat, potřebujete-li obnovit síly. Nabízíme duchovní zázemí a účast na komunitní liturgii, na našem společenství, možnost duchovního doprovázení, služby s námi. Všechny informace vám podáme na adrese komunity.

Evangelizace uměním – rok pro tebe, více zde…

The Chemin Neuf Community presents >>AMA>>
A missionary, artistic year to learn and train, imagine and create, experience fraternity!

We want to write a show in order to share our Joy to the world !

This project is international and will lead us to the World Youth Day 2023 !
If you are between 18-28 Years old and want to participate – let us know!

* Because the world is desperate for HOPE, for the taste of LIFE
* Because we believe Art can open hearts and reach people from all walks of life
* Because it is by engaging together, by uniting our talents and our skills that we can communicate our joy to the rest of the world