Minulá nabídka

POPIS

Víkend pro věřící i nevěřící od 14 do 18* let

Hledáš si cestu k Bohu a rád strávíš další fajn víkend v Tucho? Nebo nemáš tušení oč jde a rád bys to zjistil?

Protože tenhle program bude dělaný tak akorát pro všechny, co už to znají i ty, co jsou v tom úplně nově. Budeš mít možnost si zopakovat, v co a proč vlastně věříš či se dozvědět, jak to vlastně všechno je a že to třeba vůbec není nudný, když se odvážíš ten svět trochu prozkoumat. 🙌

Připravili jsme si různorodý neformální program od modlení a povídaní si o Bohu, přes zajímavé přednášky, hry, tanec a zpěv (to děláme často), po umývání nádobí (někdo ho mýt musí) a chillování po večerech. Prostě zažiješ všechny aktivity, co tak normálně děláme, jen trochu jinak. A co je víc, zjišťuj to společně se svými kámoši a dalšími vrstevníky, které taky pozvi a přijeďte společně! 🤝👀

* Už ti bylo osmnáct? Žádný problém, pořád můžeš přijet! Stačí se přihlásit pomocí zeleného tlačítka na této stránce. Pokud je ti devatenáct nebo dvacet nebo ti ještě nebylo čtrnáct a chceš se víkendu zúčastnit, napiš nám přes tlačítko „kontaktujte nás“ a domluvíme se.

DOPRAVA

Autobusem 312 nebo 356 ze stanice metra Bořislavka; vystupte na stanici Tuchoměřice, zámek (hned vedle kláštera), případně Tuchoměřice, obecní úřad (cca 10 minut pěšky).

PŘÍSPĚVEK

Doporučený příspěvek je 900–1400 Kč na osobu, podle možností každého.

Platit lze v hotovosti na místě nebo na korunový účet komunity 2700993145/2010, variabilní symbol: 2312151418

Výše příspěvku je opravdu pouze doporučená, je možné platit i méně. V takovém případě nás prosím kontaktujte. Je pro nás důležité, aby se finance nestaly překážkou účasti na víkendu.