Přihlašování zahájeno

Fabulous!

Týden spolu, čas na modlitbu a chválu, vyučování, hry, odpočinek i sport!

PROGRAM

Týden spolu, čas na modlitbu a chválu, vyučování, hry, odpočinek i sport!

Budeme spolu dovádět a hrát si, chválit Pána a vyhledávat jeho přítomnost.

V centru bude modlitební večer i výlet, čeká tě spojení odpočinku a duchovního života, povídání o všem, co tě zajímá. Žádné téma není tabu, žádná otázka není špatná.

Chceme vytvořit společenství, přítomnost každého člověka je pro nás důležitá.

INFORMACE / DOPRAVA

Místo bude upřesněno

VEZMI SI S SEBOU SPACÁK, sportovní oblečení, které se může ušpinit a roztrhat. Boty na chození, baťůžek na svačinu, flašku na vodu, pokrývku hlavy, oblíbené hry a hudební nástroj, na který hraješ, a zpěvník, který máš rád, plavky, ručník, svojí Bibli, duchovní deník (máš-li). Kdo chce, může si vzít vlastní stan a spát venku (matrace do stanu jsou k dispozici). Repelent proti hmyzu pro ty, kdo potřebují. Kapesné na případnou zmrzlinu nebu limonádu.

Každý musí podepsat chartu, ta platí celý školní rok, většina z vás ji už odevzdala na dřívějších akcích, takže ji nemusí vozit. Pokud ti nebylo 18 let, podepíše ji společně s tebou také jeden z rodičů (charta je ke stažení na úvodní stránce).

PŘÍSPĚVEK

Doporučený příspěvek bude upřesněn!

Zaplatit můžete na účet 2700993145/2010 s VS 2301070707.

Zvýšením svého příspěvku k horní hranici pomůžete mladým, kteří nemohou akci zaplatit. Nechceme, aby nedostatek financí znemožnil někomu příjezd na akci. V takovém případě se s námi spojte předem. Děkujeme. (Sr Pavla Strettiová 604 228 814)