Minulá nabídka

Fabulous!

Týden spolu, čas na modlitbu a chválu, vyučování, hry, odpočinek i sport!

PROGRAM

Týden spolu, čas na modlitbu a chválu, vyučování, hry, odpočinek i sport!

Budeme spolu dovádět a hrát si, chválit Pána a vyhledávat jeho přítomnost.

V centru bude modlitební večer i výlet, čeká tě spojení odpočinku a duchovního života, povídání o všem, co tě zajímá. Žádné téma není tabu, žádná otázka není špatná.

Chceme vytvořit společenství, přítomnost každého člověka je pro nás důležitá.

INFORMACE / DOPRAVA

V klášteře Komunity Chemin Neuf v Tuchoměřicích u Prahy

VEZMI SI S SEBOU SPACÁK, sportovní oblečení, které se může ušpinit a roztrhat. Boty na chození, baťůžek na svačinu, flašku na vodu, pokrývku hlavy, oblíbené hry a hudební nástroj, na který hraješ, a zpěvník, který máš rád, plavky, ručník, svojí Bibli, duchovní deník (máš-li). Kdo chce, může si vzít vlastní stan a spát venku (matrace do stanu jsou k dispozici). Repelent proti hmyzu pro ty, kdo potřebují. Kapesné na případnou zmrzlinu nebu limonádu. Před akcí dostaneš mail se všemi podrobnými informacemi.

Každý musí podepsat chartu, ta platí celý školní rok, většina z vás ji už odevzdala na dřívějších akcích, takže ji nemusí vozit. Pokud ti nebylo 18 let, podepíše ji společně s tebou také jeden z rodičů (charta je ke stažení na úvodní stránce).

PŘÍSPĚVEK

Doporučený příspěvek za celý pobyt je 4.000 Kč

Zaplatit můžete na účet 2700993145/2010 s VS 2307011418.

Zvýšením svého příspěvku k horní hranici pomůžete mladým, kteří nemohou akci zaplatit. Nechceme, aby nedostatek financí znemožnil někomu příjezd na akci. V takovém případě se s námi spojte předem. Děkujeme.