Minulá nabídka

POPIS

Víkend pro mládež od 14 do 18* let

Každý někdy mívá strach, ale neměli bychom se jím nechat ovládnout. V tom nám může pomáhat důvěra v Hospodina. Ale někdo třeba snáze překoná strach, když si zazpívá písničku. O tom a mnohém dalším se společně budeme bavit.

Kromě toho se můžeš těšit na program jako obvykle – hry, sdílení, modlitbu, chvály, čas strávený venku, tanec, jídlo, spánek, však už to znáš. Víc ti toho prozrazovat nebudu, ať se máš na co těšit. Neváhej a přihlas se!

* Už ti bylo osmnáct? Žádný problém, pořád můžeš přijet! Stačí se přihlásit pomocí zeleného tlačítka na této stránce. Pokud je ti devatenáct nebo dvacet a chceš se víkendu zúčastnit, napiš nám pomocí tlačítka „kontaktujte nás“ a domluvíme se.

DOPRAVA

Autobusem 312 nebo 356 ze stanice metra Bořislavka; vystupte na stanici Tuchoměřice, zámek (hned vedle kláštera), případně Tuchoměřice, obecní úřad (cca 10 minut pěšky).

PŘÍSPĚVEK

Doporučený příspěvek je 1000–1500 Kč na osobu, podle možností každého.

Platit lze v hotovosti na místě nebo na korunový účet komunity 2700993145/2010, variabilní symbol: 2405101418

Výše příspěvku je opravdu pouze doporučená, je možné platit i méně. V takovém případě nás prosím kontaktujte (604 228 814, Pavla Strettiová). Je pro nás důležité, aby se finance nestaly překážkou účasti na víkendu.