Minulá nabídka

POPIS

Víkendovka pro mládež od 14 do 18* let

Tenhle víkend bude speciální, protože ho strávíme na chalupě v Jizerských horách!

V tuhle chvíli je naplněna kapacita. Pokud však chceš jet, neváhej a vyplň přihlašovací formulář. Zařadíme tě na čekací listinu a pokud se místo uvolní, přihlásíme tě jako účastníka a dáme ti vědět.

Pokud trávíš rád čas ve skvělé společnosti Boha a lidí, a ještě k tomu v prostředí hor, tak tohle je přesně pro tebe.

Budeme běhat po horách, courat se po lesích a povídat si o Bohu. Hrát hry, mýt nádobí, zpívat a tančit. Možná i mít lekci šermu!
Takový normální Tucho víkend okořeněný horským vzduchem a krásným prostředím.

* Už ti bylo osmnáct? Žádný problém, pořád můžeš přijet! Stačí se přihlásit pomocí zeleného tlačítka na této stránce. Pokud je ti devatenáct nebo dvacet nebo ti ještě nebylo čtrnáct a chceš se víkendu zúčastnit, napiš nám přes tlačítko „kontaktujte nás“ a domluvíme se.

DOPRAVA

Z Prahy pojedeme několika auty. Sraz je na parkovišti u McDonald’s Chlumecká 764/2 (Mapy.cz), je to nedaleko stanice metra B. Společně odjíždíme v 17:01, dorazte prosím včas, abyste stihli odevzdat chartu apod.

V neděli se na totéž místo vrátíme přibližně v 15:00.

Jedno auto pojede z Tuchoměřic a cestou zpátky nebude zastavovat na Černém Mostě. Více informací jsme zaslali e-mailem všem přihlášeným.

Pokud se chcete do Jizerských hor dopravit sami (po vlastní ose), je to možné. Dorazte prosím mezi 19:00 a 19:30 na adresu Bílý Potok 165. Konec programu je v neděli v 13:15.

PŘÍSPĚVEK

Doporučený příspěvek je 1000–1500 Kč na osobu, podle možností každého. Zvýšením svého příspěvku k horní hranici pomůžete mladým, kteří nemohou víkend zaplatit.

Platit lze v hotovosti na místě nebo na korunový účet komunity 2700993145/2010, variabilní symbol: 2403081418

Výše příspěvku je opravdu pouze doporučená, je možné platit i méně. V takovém případě nás prosím kontaktujte. Je pro nás důležité, aby se finance nestaly překážkou účasti na víkendu.